3 põhjust, miks veebarendus on ettevõtte kasvu jaoks oluline


Veebiarendus ettevõtte kasvuks

Koduleht on tänapäeval ettevõtete visiitkaart, sõltumata sellest kas tegemist on suure või väikese ettevõttega, on oluline olla oma potentsiaalsete klientide jaoks nähtaval. Meie usume, et kodulehed on tulnud selleks, et jääda!

Selleks, et koduleht täidaks oma eesmärki ning koduleht oleks loodud arvestades ettevõtte nägu, lugu ning olemust on oluline panustada aega kvaliteetsesse veebiarendusse.

Oleme kirja pannud 3 peamist põhjust, miks iga ettevõtte peaks mõtlema veebiarenduse ning seeläbi toimiva ja ettevõtte eesmärke toetava kodulehe loomise peale.

Väärtusliku orgaanilise liikluse meelitamine

Hästi arendatud ja optimeeritud veebisait mängib kvaliteetse otsingumootori liikluse ligitõmbamisel suurt rolli. Potentsiaalsed kliendid otsivad sageli teavet just läbi Google’i ning atraktiivne koduleht annab suurepärase võimaluse olla nende jaoks nähtav. Kodulehe õigetele märksõnadele ja teemadele optimeerimine aitab külastajatel teie kodulehte leida ning seeläbi tutvuda teie toodete ja teenustega. 

Veebisaidi liiklus on ettevõtte kasvu jaoks oluline näitaja ning sageli ka eeldus. Kodulehe sisu ja ülesehitus peab olema kliendikeskne, see tähendab seda, et tulles kodulehele peab olema koheselt mõistetav, mis selle eesmärk on ning mida inimene siit leiab. 

Koduleht müüb 24/7

Kodulehe üks peamisi eeliseid on see, et see on juurdepääsetav kõigile, kõikjal ja igal ajal. Teave ettevõtte teenuste ja toodete kohta on klientidele alati kättesaadav ka väljaspool tööaega. Põhimõtteliselt võib öelda, et toimiv koduleht teeb kogu müügitöö iseseisvalt teie eest ära. 

Tänu koroona aja mõjule on suur osa ettevõtlusest kolinud veebi ning üheks peamiseks müügikanaliks on kujunenud just koduleht. Kui jätta kodulehe arenduse osa oma ettevõtte tegevustest ja strateegiast välja, siis võib olla konkureerimine kordades raskem.

Kodulehe turundus on üks soodsamaid

Klassikaline reklaam ajakirjades, teles või raadios on ajutine ning sellest hoolimata küllaltki kulukas. See toob lühiajaliselt ettevõtte pildile ning kliendid on teist teadlikud, kui peale reklaami lõppemist see potentsiaalsetel klientidel ununeb.

Koduleht annab võimaluse olla kogu aeg olemas ja pildis. Professionaalselt kujundatud veebisait ütleb palju ettevõtte kohta. See loob usaldusväärsuse, kinnitab, et te olete oma valdkonna asjatundjad ning annab mugava võimaluse teiega koheselt kontakti võtta. need on iga kliendi jaoks olulised aspektid, mida ei tohiks kodulehe loomise ja haldamise puhul alahinnata.

Kvaliteetne veebiarendus ja kodulehe loomine- KDM agentuur

KDM agentuuril on pikaajaline digimaailma ja kodulehtede loomise kogemus, mille vältel on loodud kodulehti, e-poode, mobiilirakendusi, veebirakendusi aga teostatud ka teisi digilahendusi. Lähtume oma töös alati ettevõtte eesmärkidest ning kliendi soovidest.

Võta meiega ühendust ja loome koos kodulehed, mis muudavad maailma!