Kodulehe haldus loob turvatunde


kodulehe-haldus

Kodulehe haldus võimaldab tunda ennast kindlalt oma brändi suhtes. Selleks, et olla ettevõttena konkurentsivõimeline ja säilitada olemasolevad kliendid ning saada ka uusi juurde, tuleb seda pidevalt teha. Veebisait on ülemaailmne aken sinu ettevõttesse ja sellel võib olla suur mõju sellele, kuidas toote või teenuse väärtust tajutakse. Sellepärast vajavad kõik ettevõtted regulaarset kodulehekülje hooldust, et meelitada ja hoida kliente, säilitada või kasvatada oma positsiooni otsingumootorite pingereas ning ka paljudel muudel põhjustel. Järgnevad 4 põhjust kinnitavad, miks on oluline seda pidevalt teha.

1. Kodulehe haldus vähendab turvariske

Pidevalt oma kodulehte uuendades ja asjakohasena hoides, on väiksem oht igasuguste turvaaukude olemasolule. Hallates ning hoolt kandes lehe käekäigu eest, saab olla veendunum, et halbade kavatsustega indiviidid ei saa tekitada kahju sinu veebilehele. Kaitstes niimoodi ka tegelikult oma külastajate hulka, sest peale kahtlusi turvalisuse osas, ei pruugi nad enam nii positiivselt meelestatud või lojaalsed olla. Sama kehtib ka tegelikult saidi funktsioonide sujuvuse koha pealt – inimesed soovivad lehte külastades saada meeldivat kogemust, et neist saaksid pikaajalised kliendid. Sellepärast tuleb pidevalt hallata oma kodulehte, et hoida brändikuvandit tugevana.

2. Kodulehe haldus loob jätkusuutlikuma brändi

Olles pidevalt ajaga kaasaskäiv ning hallates oma kodulehte kord kuus, saab olla kindel, et leht püsib üleval ka tulevikus. Kui pikalt pole veebilehte uuendatud, võib see tähendada, et üks hetk ei ole võimalik enam uuendusi läbi viia, mis omakorda tähendab, et üldse tarvis uus kodulehekülg luua. Sellepärast tasub konstantselt hallata oma kodulehte, et hiljem vältida probleeme ning võimalik, et ka suuremaid väljaminekuid.

3. Kodulehe haldus tagab parema SEO

Kodulehe haldus on oluline ka SEO koha pealt. Veebilehed, mis pole ajakohased ning millel on linkimise seonduvaid vigu, ei ole Google’ile atraktiivsed. Kahjuks võib see põhjustada saidi langemist Google’i otsingumootori pingereas. Google armastab veebisaite, mis töötavad tõhusalt. Seega tasub hoida oma kodulehekülg uuendamistega värskena, sest parem positsioon otsingus loob kõvasti suurema tõenäosuse, et külastajad jõuavad sinu saidile. Inimesed lihtsalt ei kliki nii lihtsalt tagapool olevatel linkidel, veel vähem siis järgmisel lehel oleval.

Säästa enda raha ning aega ja usalda kodulehe haldus KDM’ile

Edukatel ettevõtetel on ka tugev koduleht. Selleks aga, et sinu firma visiitkaart oleks esinduslik tuleb veebisaiti regulaarselt hallata. Siinkohal tulevad appi KDM’i spetsialistid. Säästa enda raha ning aega ja võta julgesti meie agentuuriga ühendust kodulehe kaudu.