Millist SEO pluginat WordPressis kasutada?


SEO plugin Wordpress

WordPressi jaoks on loodud mitmeid erinevaid SEO pluginaid, mis aitavad mugavalt optimeerida kodulehte. SEO pluginate eesmärk iseenesest on alati sama- optimeerida kodulehte, kuid kasutajaliides ning muutmise võimalused võivad olla erinevad. Suuresti on see maitse asi, milline SEO plugin kõige rohkem meeldib.

Tutvustame kahte kõige populaarsemat SEO pluginat, mida me oma igapäevatöös kasutame ning mida julgeme soovitada ka teistele.

SEO Yoast

SEO Yoast on kõige populaarsem ning enim kasutatud SEO pluginaid WordPressis. Selle populaarsus seisneb suuresti kasutajamugavuses- see on väga kergesti hallatav ning õpitav. 

Teine suur eelis on see, et SEO Yoastil on üle maailma palju kasutajaid, mistõttu sellele on suur kasutajate hulk, kes pidevalt oma tagasisidega aitavad pluginat veelgi paremaks muuta. See tagab regulaarsed uuendused, mis muudavad plugina turvalisemaks ning relevantseks. Soovitused mis SEO Yoast kasutajatele annab on üldjuhul väga asjakohased ning nendega tasub võimalusel arvestada.

Rank Math

Rank Math on teine populaarne SEO plugin WordPressile. Rank Mathi kasutajaliides on natukene mitmekesisem ning seal on detailsemaid optimeerimisvõimalusi. Sageli eelistavad SEO spetsialistid just Rank Mathi, sest see võib oskusliku optimeerimise korral anda eeliseid.

Rank Mathi tasuline versioon on samuti väga populaarne, kuid tavakasutajal pole ilmtingimata vaja tasulist versiooni osta. esmaseks optimeerimiseks piisab täiesti tasuta versioonist.

Milleks WordPressis SEO pluginaid kasutada?

SEO pluginaid kasutatakse peamiselt metaandmete ehk metatiitli ja -kirjelduse optimeerimiseks. Samuti on võimalik määrata igale lehele fookusmärksõna ning seeläbi saada personaalseid soovitusi lehe paremaks optimeerimiseks. 

SEO pluginad annavad soovitusi teksti pikkuse, märksõna tihedus, pealkirjade, sisemiste ja väliste linkide osas ning nõuandeid piltide optimeerimiseks. kes igapäevaselt SEO optimeerimisega ei tegele, siis pluginate soovitused on kindlasti suureks abiks ja teejuhiks, millega tasub konkreetsete lehtede puhul arvestada.

Kes tegeleb ka sotsiaalmeedia turundusega, siis SEO pluginad võimaldavad optimeerida ka lingi vaate, kui see lisada sotsiaalmeediasse. see tähendab, et lingi pilt, pealkiri ja tutvustav tekst on teie poolt valitud ning optimeeritud. See loob professionaalse vaate ning tekitab usaldusväärsusest, seega seda tasuks igal turundajal kindlasti teha. 

KDM agentuur aitab valida ja seadistada sobiliku SEO plugina

KDM agentuuril on pikaajaline digimaailma ja kodulehtede loomise kogemus, mille vältel on loodud kodulehti, e-poode, mobiilirakendusi, veebirakendusi aga teostatud ka teisi digilahendusi. Lähtume oma töös alati ettevõtte eesmärkidest ning kliendi soovidest.

Võta meiega ühendust ning aitame optimeerida sinu kodulehe.