Mis on Sinu kodulehe eesmärk?


Kodulehe eesmärk

Koduleht on iga ettevõtte jaoks oluline visiitkaart, mis on tihti esimene kontakt potentsiaalse kliendiga. Olenemata kodulehe kasutamisest e-poena, portfooliona või kontaktivormina, peab veebileht olema külastaja jaoks mugav ja loogiline. Eesmärgipärase ja tulemusliku kodulehe loomisel on abiks professionaalne veebiarendus. 

Milline on ideaalne koduleht?

Ideaalne koduleht on see, mis täidab oma eesmärki. Näiteks kui kodulehe eesmärk on müüa tooteid, on funktsionaalne koduleht kasutajasõbralik, müügile orienteeritud ning otsingumootoris leitav. E-poe loomisel on äärmiselt oluline tähelepanu pöörata otsingumootoritele optimeerimisele, kuna läbimõeldud ja optimeeritud sisuga koduleht toob lehele rohkem külastajaid ning tänu sellele ka suurema müügi. 

Igal kodulehel, olenemata selle eesmärgist, on märkimisväärne roll ka disainil ja laadimiskiirusel. Koduleht peab välja nägema professionaalne ning usaldusväärne: potentsiaalne klient peab tundma end veebilehel mugavalt, leidma otsitava info kiiresti ja saama vastused enda küsimustele. Et olla kindel oma kodulehe kasutajasõbralikkuses, on mõistlik enda veebilehte testida: kas Sinu lähedane saab kodulehe ülesehitusest aru ning oskab erinevate vahelehtede vahel liikuda? Kui ei, siis on mõistlik kodulehel muudatusi teha. 

Veebiarendus on parim lahendus läbimõeldud ja professionaalse kodulehe loomiseks. Veebiarendus võtab arvesse kliendi ehk ettevõtte soove, ootusi ning eesmärke, millele tuginedes luuakse vastav koduleht. Kuna veebiarendusega tegelevad kogenud spetsialistid, luuakse koduleht, mis on tõeliselt kasutajasõbralik, läbimõeldud struktuuriga, lihtne kasutada, loogiline ning silmapaistva disainiga. 

Miks eelistada veebiarendust standardlahendusele?

Tänapäeval on väga levinud erinevad kodulehe raamistikud, millele on võimalik ise standardlahendusi ja pistikprogramme kasutades koduleht luua. Tegemist on äärmiselt mugava ja hea lahendusega ise koduleht valmis teha, küll aga on koduleht vaid mingi piirini muudetav. Kui on soov luua ettevõttele omanäoline koduleht, mis vastab täielikult ettevõtte soovidele, eripäradele ning unikaalsetele eesmärkidele, oleks innovaatiline ning eristaks ettevõtet konkurentidest, on mõistlik tellida veebiarendus.

Veebiarendus pakub kodulehe loomist nullist, mis võimaldab sünkroniseerida kodulehega erinevaid kasutusel olevaid programme, luua isiklik siseveeb, seadistada vajalikud automatsioonid ning teha kõike, mida võiks tarvis olla. Näiteks võimaldab veebiarendus luua kodulehele broneerimissüsteeme, mis on automatiseeritud saatma ka e-kirju. Veebiarendus on parim lahendus unikaalse ning enda soovide järgi tehtud kodulehe loomiseks. 

Kuidas toimub veebiarendus?

Veebiarendus on protsess, mis algab alati kliendi soovide lahti mõtestamisega. Iga koduleht saab alguse vajadusest, millest tulenevalt küsime erinevaid küsimusi: miks on kliendil veebilehte tarvis, milliseid probleeme peab koduleht lahendama, milliseid funktsioone vajab klient kodulehele, kes on kodulehe tüüpiline külastaja, millist väärtust peab veebileht looma? Olles kliendi eesmärkide ja soovidega tutvunud, asume veebiarenduse juurde. 

Veebiarendus koosneb nii disainist, koodi kirjutamisest kui ka rohkest testimisest. Testimine päris inimestega on äärmiselt vajalik, et mõista, kas koduleht on piisavalt loogiline, kasutajasõbralik ning arusaadav. Kui esineb probleeme, tuleb kodulehte edasi arendada. Kui koduleht on valmis ning testimisel probleeme ei esine, algab kodulehe sisuline pool ehk otsingumootoritele optimeerimine ning külastajateni jõudmine.

Telli veebiarendus KDM agentuurist

KDM agentuur on spetsialiseerunud kvaliteetse ja tervikliku digiturunduse pakkumisele. Agentuuril on pikaaegsed kogemused nii veebiarenduses, kodulehtede optimeerimises, reklaamides või hoopis produktsioonis, seega oleme usaldusväärne partner erinevate turundusteenuste pakkumisel. Suurepärast koostööd kinnitavad ka meie toredad kliendid.

Võta ühendust KDM agentuuri spetsialistidega kodulehe kaudu.