Bränding

Bränding on ettevõtte tajutav kuvand, mis tõstab läbimõelduna ettevõtte tuntust, usaldusväärsust ja annab ka konkurentsieelise. 

 

 • Miks on minu ettevõttel vähe korduvkliente?
 • Miks pöörduvad minu kliendid konkurentide poole?
 • Miks ei jää mu ettevõte inimestele meelde?

 

Kui otsid vastuseid eelpool mainitud küsimustele, siis KDM agentuur saab sulle appi tulla. Igal ettevõttel on oma bränd, isegi kui sellele pole eelnevalt mõeldud. Bränd on tajutav ettevõtte töös, suhtluses nii kliendi kui kolleegidega, tulemustes ning väärtustes, mida maailmale kuvatakse. Seega hõlmab bränding ettevõtte visuaalse, sõnumi ja käitumusliku identiteedi ning ka üldpildi tervikuks loomist. 

Bränding | KDM

Millele teenus keskendub?

 • Bränding loob ettevõttest tervikkuvandi. Tervikkuvand on oluline tagamaks ühtsed väärtused, teenused, kommunikatsioon ja sellest tulenevalt ka teenuse kvaliteet. 
 • Bränding tõstab ettevõtte tuntust. Ettevõte, millel on läbimõeldud ja tabav üldpilt, jääb inimestele meelde.
 • Bränding loob usaldusväärsust. Bränd on loodud vastavalt ettevõtte olemusele, seega on läbimõeldud brändiga ettevõte professionaalne, võites juba kodulehele sattudes kliendi usalduse.
 • Bränding annab konkurendieelise. Konkurentidest erinemiseks ei pea looma ainult reklaame, piisab vaid oma unikaalse brändi kommunikeerimisest, et võita endale sarnaste väärtustega kliendid.

Miks tellida bränding

Bränding on oluline tegur eriti alustavate ettevõtete puhul. Tihti ei oska ettevõtte asutajad oma tegemiste mõtet, ideid ja väärtuseid selgelt sõnastada või koondada, seega on oluline luua juba alguses ühtne bränd. Nii on võimalik kommunikeerida enda sõnumeid selgelt ja läbivalt ühtlase stiiliga.  Lisaks on bränding oluline ettevõtetele, kes soovivad enda tegevust muuta. Kuna tegevusala muutes muutub oluliselt ka ettevõtte bränd ning üldpilt, tuleb sellega arvestada ka brändingus. Näiteks kahe ettevõtte liitumisel luuakse tihti uus bränd, et täiendada ettevõtte missiooni, väärtusi ning kommunikatsiooniviisi.

 

Bränding on oluline ettevõtele olenemata nende tegevusvaldkonnast. Igas ettevõttes on oluline omada ühtset ja kindlat brändi, millest nii ise oma tegevuses juhinduda ning mida ka klientidele oma töös edasi anda. 

 

Bränding annab ettevõttele kindlustunde, et ettevõtte tegevust ja olemust mõistetakse nii, nagu on ettevõte seda ise soovinud. Luues brändingu raames oma ettevõttest tervikpildi, on selle tegevus ja väärtused kliendile lihtsasti mõistetavad. Brändingu eesmärk on avada ettevõtte väärtused, tegevus ja missioon ning luua sellest ühtne lihtsasti tajutav tervik.

Kvaliteetne bränding ja garantii

KDM agentuuril on turundusmaailmas pikaajaline kogemus. Aastate vältel oleme tegelenud mitmete ettevõtete brändinguga, koondades nende mõtted ning luues ühtse kliendile tajutava terviku. Lisaks on meil suurepärased koostööpartnerid ja spetsialistid, kes on oma ala parimad ning teevad oma tööd tohutu kirega. 

 

Omame 100% positiivset tagasisidet rahulolevatelt klientidelt. Anname oma töös endast alati parima ning leiame koostöös kliendiga parima võimaliku lahenduse, olgu tegemist brändingu või sotsiaalmeedia turundusega.

Miks usaldad KDM agentuuri?

KDM agentuur on keskendunud tervikliku digiturundus teenuse pakkumisele. Meie pädevuses on aidata nii külastajate analüüsi, kodulehe optimeerimise (SEO), reklaamide (Google Ads) või hoopiski video produktsiooni teemadel. Meie kogenud digiturunduse spetsialist aitavad luua toimiva turundusstrateegia, mis toetab ettevõtte eesmärke.

KDM agentuuri eelised:

 • Kvaliteetsed digiturunduse ja -arenduse tooted ning teenused
 • Professionaalne meeskond, kes armastab oma tööd
 • Pikaaegsed kogemused
 • Selged ja mõõdetavad tulemused- klient näeb, kuhu raha kulub
 • Loome väärtust, mis kasvatab ettevõtte käivet ja kasumit

100% positiivne tagasiside rahulolevatelt klientidelt

Soovitusturundus on KDM agentuuri edu aluseks ehk klientidele meeldib see, mida teeme ja meid soovitatakse edasi.

Soovite Tasuta Konsultatsiooni? 

Paneme Teie Äri Kasvama?