Digiturundus

Digiturundus on turundusliik, mille eesmärk on teha ettevõte digitaalsete reklaamide abil Internetis nähtavaks.

 

 • Miks minu kodulehel külastajaid pole?
 • Miks on konkurentide veebileht minu omast Googles kõrgemal kohal?
 • Miks tasulised reklaamid mulle kliente ei too?

 

Kui otsid vastuseid eelpool mainitud küsimustele, siis KDM Agentuur saab sulle appi tulla. Aitame sind digiturundusega, et teha sinu teenused ja koduleht Internetis leitavaks. Digiturundus on lihtne, kui teada, kust alustada.

Sotsiaalmeedia turundus | KDM

Millele teenus keskendub?

 • Google Ads, mis on õigesti seadistatuna üks efektiivsemaid viise klientideni jõudmiseks.
 • E-maili turundus, mis on parim viis olemasolevatele sooduskampaaniate jagamiseks ning veebilehele tagasi kutsumiseks.
 • Sotsiaalmeedia turundus, mis on vahend klientidega sideme loomiseks ja enda pildis hoidmiseks.
 • SEO optimeerimine, mis on efektiivne ja püsiv viis Google otsingutulemustes esilehele jõudmiseks.
 • Page Speed optimeerimine, mis suurendab ettevõtte kodulehe usaldusväärsust ja külastatavust.
 • Sisuturundus, mis olles vastavuses ettevõtte olemuse ja tegevusvaldkonnaga, suurendab ettevõtte ning kodulehe usaldusväärsust.

Miks tellida digiturundus

Digiturundus on tänapäeva nutimaailmas rangelt soovituslik turundusmeetod, kuna tegemist on ühe lihtsaima ja efektiivseima viisiga klientideni jõudmiseks. Tänapäeva maailmas on äritegevus kolinud Interneti, mis võimaldab kasutada erinevaid sotsiaalmeedia võimalusi just turundustegevustena. Digiturunduse teenus on oluline, et tagada läbimõeldud ja tulemuslik turundusstrateegia ning jõuda enda sihtgrupini, mitte kulutada ressursse ebaotstarbekalt.

Digiturundus on vajalik teenus igale ettevõttele, kes soovib tänapäeva maailmas oma tegevust jätkata ning edasi arendada. Digiturundus hõlmab nii sihitud turundust Google Adsiga kui ka e-maili teel, Google turupositsiooni edendamist SEO ja Page Speed optimeerimisega ning ka sisuturundust. Kõik nimetatud tegevused ja platvormid on olulised tagamaks oma kodulehe külastatavuse ning sellest tulenevalt ka ettevõtte käibe.

Digiturunduse eesmärk on tõsta ettevõtte nähtavust digitaalsetes kanalites ja jõuda sihtgrupini läbi sihitud reklaamide, sisu ning optimeeritud kodulehe. Läbimõeldud digiturundus on parim võimalus jõuda võimalikult suure vaatajaskonnani.

Kvaliteetne digiturundus ja garantii

KDM agentuur on tegelenud mitmete ettevõtete digiturundusega ning omab pikaajalist kogemust ka turundusvaldkonnas. Olles tegutsenud digiturunduses pikalt, oskame optimeerida veebilehti, seadistada veebipõhiseid reklaamkampaaniaid ja luua sisu, mis jõuab võimalikult suure publikuni ning toob ka ettevõttele kasu.

KDM agentuur on usaldatud partner mitmetele koostööpartneritele ja spetsialistidele, kes teevad oma tööd suure hoolega. Lisaks omame 100% positiivset tagasisidet rahulolevatelt klientidelt, kes on meie teenuseid kasutanud ning suurepäraseid tulemusi näinud.

Miks usaldad KDM agentuuri?

KDM agentuur on keskendunud tervikliku digiturundus teenuse pakkumisele. Meie pädevuses on aidata nii külastajate analüüsi, kodulehe optimeerimise (SEO), reklaamide (Google Ads) või hoopiski video produktsiooni teemadel. Meie kogenud digiturunduse spetsialist aitavad luua toimiva turundusstrateegia, mis toetab ettevõtte eesmärke.

100% positiivne tagasiside rahulolevatelt klientidelt

Soovitusturundus on KDM agentuuri edu aluseks ehk klientidele meeldib see, mida teeme ja meid soovitatakse edasi.

KDM agentuuri eelised:

 • Kvaliteetsed digiturunduse ja -arenduse tooted ning teenused
 • Professionaalne meeskond, kes armastab oma tööd
 • Pikaaegsed kogemused
 • Selged ja mõõdetavad tulemused- klient näeb, kuhu raha kulub
 • Loome väärtust, mis kasvatab ettevõtte käivet ja kasumit

Soovite Tasuta Konsultatsiooni? 

Paneme Teie Äri Kasvama?