Veebihaldus

Veebihaldus aitab hoida kodulehte aktuaalsena ja töökorras, vältides pahavaraga nakatumist või pistikprogrammide aegumist. Veebihaldus aitab hoida veebilehte saadaval igal ajahetkel, vältides nii klientide kaotamist ebapädeva kodulehe tõttu.

 

 • Miks ettevõtte koduleht aeglane on?
 • Miks kliendid kodulehte ei külasta?
 • Kes hoiaks silma peal kodulehe toimimisel?
 • Kuidas uuendada kodulehte?

 

Kui otsid vastuseid eelpool mainitud küsimustele, siis KDM agentuur saab sulle appi tulla. KDM agentuur on kogenud digiturunduspakkuja, mis omab pikaajalist kogemust erinevate valdkondade ettevõtetega. Aitame ettevõtetel eesmärke saavutada, toetades neid enda kvaliteetse ja efektiivse tööga. KDM agentuuri veebihaldus on abiks igale ettevõttele, millel on koduleht.

Digilahenduste hindamine | KDM

Millele teenus keskendub?

 • Veebihalduse põhiline eesmärk on tagada veebilehe töö, ajakohastades programme, uuendades pistikprogramme ja kontrollides linkide toimimist.
 • Veebilehe varundamine, mis päästab kodulehe tõrgete või vigade korral, sest saadaval on viimane versioon kodulehest.
 • Kodulehe veebibrauseritele kohandamine, et tagada veebilehele ligipääsetavus igast brauserist.
 • Laadimiskiiruse parandamine, mille tulemusena paraneb kliendikogemus ja suureneb kodulehe usaldusväärsus otsingumootoritele.
 • Vajadusel hõlmab veebihaldus ka sisuloomet, mis toob kodulehele rohkem külastajaid ning teeb veebilehe otsingumootorite tulemuste seas leitavamaks.

Miks tellida veebihaldus

Veebihaldus on vajalik igale ettevõttele, mis on esindatud ka veebilehena. Iga koduleht vajab regulaarset uuendamist, et tagada erinevate programmide efektiivset koostoimimist ning kasutajamugavust. Toimiv ja kasutajasõbralik koduleht aitab edendada müüki, suurendada usaldusväärsust ning toetada brändi. Küll aga võib kodulehel muudatuste tegemine olla ajakulukas ja tüütu inimesele, kellel pole antud valdkonnas kogemust.

Veebihaldus on teenus, mis säästab töötajaid erinevate sisutükkide kirjutamisest, kodulehe uuendamisest, tarkvara värskendamisest ja turvariskide vältimisest – selle kõik teeb ära KDM agentuur, millel on rikkalik kogemustepagas. Veebihaldus võtab ettevõttelt mure kodulehe toimimise pärast, sest erakorralise vea korral on alati kellegi poole pöörduda. Lisaks on veebileht regulaarselt uuendatud ning alati töökorras, mis annab panuse ettevõtte eesmärkide saavutamisele.

Veebirakendus | KDM

Kvaliteetsed veebihaldus ja garantii

Veebihaldus usalda KDM agentuurile, millel on pikaajaline kogemus digiturundusmaastikul. Pakume teenuseid alates kodulehe külastajate analüüsist kuni video produktsioonini, et katta kõik võimalikud kliendi digiturunduse vajadused, sealhulgas ka veebihaldus. Lisaks KDM agentuuri ekspertidele kaasame töösse ka oma ala spetsialiste ning häid koostööpartnereid, et tagada igale kliendile parimad tulemused.

Meie veebihaldus on kiidetud ka klientide poolt: oleme saanud rohkelt positiivset tagasisidet ning lahendanud mitmete klientide probleeme seoses kodulehe toimimisega. Lausa 97% klientidest on meieni jõudnud tänu soovitustele, seega levib sõna kvaliteetse ja efektiivse töö kohta kiiresti.

Miks usaldad KDM agentuuri?

KDM agentuur on keskendunud tervikliku digiturundus teenuse pakkumisele. Meie pädevuses on aidata nii külastajate analüüsi, kodulehe optimeerimise (SEO), reklaamide (Google Ads) või hoopiski video produktsiooni teemadel. Meie kogenud digiturunduse spetsialist aitavad luua toimiva turundusstrateegia, mis toetab ettevõtte eesmärke.

KDM agentuuri eelised:

 • Kvaliteetsed digiturunduse ja -arenduse tooted ning teenused
 • Professionaalne meeskond, kes armastab oma tööd
 • Pikaaegsed kogemused
 • Selged ja mõõdetavad tulemused- klient näeb, kuhu raha kulub
 • Loome väärtust, mis kasvatab ettevõtte käivet ja kasumit

100% positiivne tagasiside rahulolevatelt klientidelt

Soovitusturundus on KDM agentuuri edu aluseks ehk klientidele meeldib see, mida teeme ja meid soovitatakse edasi.

Soovite Tasuta Konsultatsiooni? 

Paneme Teie Äri Kasvama?